پارسی خوان

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به پارسی خوان بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
لازم به ذکر است پارسی خوان هیچ مسئولیتی در قبال محتوی منتشر شده در وب سایت را ندارد و مسئولیت محتوی بر دوش وبلاگ منتشر کننده آن مطلب میباشد!
لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه محتوی مجرمانه از طریق بخش ثبت شکایات به ما در جهت حذف آن کمک کنید.
هدف پارسی خوان این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

wb scan

اسکن کف پا

اولین مطلب را با عنوان آشنای "اسکن کف پا" شروع می کنیم
شاید شما هم وقتی برای مشکلات کف پایی مانند "صافی کف پا" و. به پزشک متخصص ارتوپد مراجعه کنید از شما بخواهد که به "ارتوپدی فنی" یا "مرکز ارتوز و پروتز" مراجعه کرده تا اسکن کف پا انجام شود.
اسکن کف پا چیست ؟
ادامه مطلب . . .

پاورپوینت مبانی سی تی اسکن

پاورپوینت مبانی سی تی اسکن
  پاورپوینت مبانی سی تی اسکن   69اسلایدهمراه باتصاویر تعریف سی تی اسکن یک روش تصویر برداری است که در حقیقت به معنای تصویر برداری مقطعی و عرضی از اعضای بدن می باشد.   CT Scan  مخفف Computerized Tomography scan  می باشد که کلمه (Scan)  به معنی تقطیع کردن و واژه Tomo)) به معنی برش و قطعه و((Graphy به معنی شکل ویا ترسیم است.   در این روش بدن انسان یا حیوانات به صورت لایه به لایه اسکن می شودو بدین ترتیب بخشهای درونی بدن قابل رویت می شود.   ماهیت کار . . .

فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER در تبریز09100061386

خرید و فروش فیاب
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER شامل چه ویژگی هایی است
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰ USA-IMAGER  سیستم کارکردش مگنتیک است (شناسایی میدان مغناطیسی فات).
دارای سیستم Live Scan جهت اسکن زنده زمین.
دارای Mode Scan جهت اسکن به صورت ۳ بعدی و تک بعدی.
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER دارای لوپ ۳۶ سانسور
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰ USA-IMAGER  دارای لوپ سنسور Pinpointer جهت نقطه زنی دقیق.
شناسائی اشیاء کوچک در عمق.
دارای نرم افزار Gexuvery جهت داشت . . .

فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER در تهران 09100061386

خرید و فروش فیاب
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER شامل چه ویژگی هایی است
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰ USA-IMAGER  سیستم کارکردش مگنتیک است (شناسایی میدان مغناطیسی فات).
دارای سیستم Live Scan جهت اسکن زنده زمین.
دارای Mode Scan جهت اسکن به صورت ۳ بعدی و تک بعدی.
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER دارای لوپ ۳۶ سانسور
فیاب یو.اس.ای. امیجر ۱۶۰۰ USA-IMAGER  دارای لوپ سنسور Pinpointer جهت نقطه زنی دقیق.
شناسائی اشیاء کوچک در عمق.
دارای نرم افزار Gexuvery جهت داشت . . .

یادگرفتن ویروس کشی ( کپی ) در گوشی‌های هواوی

یادگرفتن ویروس کشی در گوشی‌های هواویبا اعتنا به‌این این داستان که تلفن‌های همراه به تازگی مضاعف راحت‌تر بوسیله ویروس‌ها تاثیر می‌پذیرند , هواوی تصمیم گرفت گوشی‌های تازه خویش را به همراه برنامه‌ رئیس گوشی تلفن از پیش نصب شده ارائه دهد . به امداد این برنامه شما میتوانید گوشی‌تان را نسخه برداری نمایید و از در واقع ویروس‌های آن را پیدا و ویروس کشی فرمایید . به‌دنبال با هواوی کشور‌ایران همراه باشید تا شیوه ویروس کشی گوشی‌های هواوی را ب . . .

بیمارستان کوثر شیراز

بیمارستان کوثر شیراز
بنیاد قلب فارس با کمک خیرین و با هدف والا و انسانی کمک به همنوعان در سال 1376 شروع به ساخت بیمارستان کوثر نمود. در شهریور ماه 1384 فاز اول آن با یکصدوپنجاه تخت شروع به کار نموده و در نهایت با گسترش و تکمیل بخشهای دیگر بیمارستان در مجموع با بیش از سیصد تخت آماده خدمات رسانی به بیماران می باشد .
 
بیمارستان در خیابان قصردشت و دریکی از سرسبزترین مناطق شیراز متناسب با نیاز بیماران قلبی مکان یابی و بنا نهاده شده است . زمین بیمارستا . . .

فياب يو اس اي اميجر 1600

فیاب یو اس ای امیجر 16000 شامل چه ویژگی هایی استفیاب یو اس ای امیجر 16000 USA-IMAGER  سیستم کارکردش مگنتیک است (شناسایی میدان مغناطیسی فات).دارای سیستم Live Scan جهت اسکن زنده زمین.دارای Mode Scan جهت اسکن به صورت 3 بعدی و تک بعدی.دارای لوپ 36 سانسوردارای لوپ سنسور Pinpointer جهت نقطه زنی دقیق.شناسائی اشیاء کوچک در عمق.دارای نرم افزار Gexuvery جهت داشتن چندین تصویر همزمان.سیستم فاقد تفکیک فات.دارای لب تاپ و دستگاه کنترل کانال دوگانه.دارای باطری 12 ولت با عم . . .

فیاب گلد اسکن

فیاب گلد اسکن
فیاب گلد اسکن ساخت شرکت شرکت کی تی اس KTS آلمان است.
گنجیاب سه بعدی گلدن اسکن همراه یک کامپیوتر ارائه می شود. دستگاه فیاب سه بعدی گلدن اسکن با وایرلس و بلوتوث به کامپیوتر متصل می شود و اطلاعات را از این طریق به کامپیوتر منتقل می کند.  با اتصال کامپیوتر به دستگاه می توان به اطلاعاتی نظیر اندازه و عمق هدف، شکل هدف، ارزش هدف و … دست یافت.
کامپیوتر Gold Scan با استفاده از برنامه های پیشرفته خود کار اپراتور را راحت تر می کند. طل . . .

آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی

آزمایشاتی که قبل از عمل بینی نیاز است انجام داده شود شامل وارد زیر است :
 
۱. معاینه بینی
 
۲.آزمایش خون شامل : گلبول های خون CBC , آزمایشات انعقادی خون,آزمایشات قندی و تیروئد در کسانی که شک یا سابقه دیابت یا بیماری های تیروئدی دارند
 
آزمایشات اوره و کراتین و سدیم و پتاسیم در افراد بالای ۶۰ سال یا سابقه بیماری کلیوی
 
۳.نوار قلب در افراد بالای ۴۰ سال
 
۴.آزمایش بارداری در افرادی که شک به بارداری است
 
۵.عکس برداری از قفسه سینه در افراد بالای ۶۰ سا . . .

geraphic card

کارت پردازنده تصویر (Geraphic):
یک قطعه خیلی معروف در کامپیوتر که برای کار های گرافیکی مانند انیمیشن سازی و فتوشاپ و .  ولی نقش حیاطی این قطعه پدازش تصویر است و برای بازی کردن به گرافیک های قوی نیاز است .  گرافیک یک قطعه شبیه یک مادر بورد کوچک است که روی آن قطعات زیادی دیگری وجود دارد . اما برای خلاصه مهمترین های آن ها پردازنده گرافیکی است که مانند پردازنده کامپیوتر وظیفه انجام پردازش را به عهده دارد و حافظه گرافیکی که اطلاعات از (CPU) کامپیوتر گرف . . .

The Agripada police has filed a case under section

<p>Past MRI mishapsNov.DCP Virendra Mishra of Zone 3 said, "An FIR was registered against the hospital and they have arrested the doctor, Saurabh Lanjekar (24), ward boy Vitthal Chavan (35) and ward attendant Sunita Surve under Section 304-A (causing death by negligence) of the IPC. No hospital authority has approached us accepting their mistake. He had gone to the hospital to visit his sisterrsquo;s mother-in-law Laxmiben Solanki ( 62), who was ailing with fever. No one was present, neither in the ward nor with the patient."The victimrsquo;s kin insisted that the autopsy should be done at the state-run J." The hospital authorities have also handed over the CCTV footage of the incident to the police.Jun.Maru died as he had inhaled excess oxygen after the cylinderrsquo; . . .

10 توصیه برای حل مشکل Blue Screen ویندوز

خطای blue screen of death که به اختصار اون blue screen ویندوز نام میبریم ممکنه دیر یا زود هر کاربر ویندوز درگیر خودش بکنه و این مشکل هم اغلب برای کاربران مایکروسافت یه مشکل نا امید کنندست چون عیب یابی اون میتونه براشون مشکل و زمان بر باشه ، حالا ما تو این مقاله سعی میکنیم با زبانی ساده به شما آموزش بدیم که اولا خطا با توجه به کدهایی که در صفحه blue screen به شما نمایش داده می شود ممکنه از کجا بوجود اومده باشه و ثانیا چطور میتونیم با یکسری کار ساده خطا رو حل کنیم
bl . . .

چراغ مچ سان 3 اسکن گریپ ای اس-Scan grip A / S

SUNMATCH 3 – چراغ کار قابل شارژ LED با عملکرد ALL DAYLIGHT و CRI + بالا
بسته به نوع شغل مورد نظر ، SUNMATCH 3 عملکرد ALL DAYLIGHT برجسته دارد و این امکان را برای شما فراهم می کند که بین 5 درجه حرارت مختلف رنگ را انتخاب کنید. یک مرکز توجه برای بازرسی نیز در قسمت بالا قرار دارد.
SUNMATCH 3 با یک گزینه عملیاتی دو مرحله ای ارائه می شود:
مرحله 1 = خروجی 100٪ نورمرحله 2 = 50٪ میزان نور
SUNMATCH 3 همیشه آماده استفاده است و پس از هر کار در پایه شارژ آن قرار می گیرد. لامپ را در هر نقطه ای که می خ . . .

دستگاه س تی اسکن(CTScan)

ستگاه CTScan (Computerized Tomography Scan):
ردپای توموگرافی را از سال 1920 می توان در تحقیقات مختلفی که در این زمینه صورت گرفته پیدا کرد.
توموگرافی زمانی جدی گرفته شد که محاسبات آن توسط کامپیوترها Tomography )   (Computerized  انجام پذیرفت و اصطلاح توموگرافی کامپیوتری وارد عرصه علم و تجربه شد.
اساس توموگرافی کامپیوتری، بازسازی تصویر یک جسم با استفاده از نظاره های مختلف آن است.
در توموگرافی کامپیوتری با استفاده از محاسباتی که بر روی نظاره ها  انجام می شود، تصویری از یک . . .

جت اسکن مدل ZH V200

جت اسکن مدل ZH V200
جت اسکن مدل ZH V200 :شرکت جت اسکن یکی از با سابقه ترین شرکت ها در تولید سنسور های فیابی جهت اندازه گیری در اعماق و محیط های باستانی و کشف اهداف پنهان در اعماق زمین  می باشد . در جدیدترین محصول این شرکت مدل : Z.H.V200 از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با سرعت بالا استفاده شده که باعث شده این محصول نسبت به سایر محصولات هم رده خود دارای تمایز شود . توازن کاملا هوشمند لازمه کار دقیق است که در این سیستم از بهترین مدل توازنگر استفاده ش . . .

گنجیاب RUNABOUT/مهندس پویان 09356805454 -09902571900-02144692001

 گنجیاب RUNABOUT
در این بخش از مطالب به معرفی یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها جهت کاوش میپردازیم تا شما عزیزان بیشتر با دستگاه تصویری RUNABOUT آشنا شده و بتوانید با استفاده از این اطلاعات بتوانید در کاوش های خود از این فیاب استفاده کرده و بهترین نتیجه را به دست بیاورید . طلایاب RUNABOUT داری صفحه مانیتور بسیار با کیفیت تمام رنگی است تا اطلاعات و داده ها در ان برای اپراتور به نمایش بیاید و کاوشگران بتوانند با استفاده از کیفیت بالای آن در تار . . .

فیاب دابل مگنوم در مشهد 09100061386

در میان شرکت های بزرگ و مطرح تولید کننده فیاب یکی از شرکت هایی که با تولید انواع فیاب ها با کارایی عالی و پاسخگویی مناسب در تمامی شرایط توانسته است بخش بزرگی از نیاز های جامعه کاوشگری در نیاز به سیستم عالی را برطرف نماید شرکت accurate locators می باشد .
در این مقاله نیز به بررسی و تحلیل یکی از سیستم های این شرکت با نام طلایاب دابل مگنوم (DOUBLE MAGNUM) می پردازیم . با مطالعه این مقاله با یکی از برترین سیستم های این شرکت آشنا خواهید شد و اطلاعات کاملی در ا . . .

هزینه ایمپلنت دندان

هزینه ایمپلنت دندان
دندانپزشکی که انتخاب می کنید ، تنها عاملی نیست که بر قیمت ایمپلنت دندان شما تأثیر می گذارد ، و وضعیت دهان و دندان شما نیز در هزینه ی ایمپلنت تاثیرگذار است. به عنوان مثال ، تعداد کاشت مورد نیاز تأثیر بسیار زیادی در هزینه خواهد داشت. به همین ترتیب ، اگر دندانپزشک قبل از عمل کاشت ایمپلنت ، نیاز به کشیدن برخی از دندانهای طبیعی شما داشته باشد ، این امر نیز به هزینه عمل می افزاید.
این عمل بستگی به عواملی مانند:
نوع کاشت
حرفه ای ک . . .

آموزش نصب MinGW با استفاده از MSYS2

سلام
در ادامه طریقه نصب کمپایلرهای gcc و gfortran به همراه دیباگر gdb و برنامه make بیان خواهد شد.
1- به سایت msys2 رفته و بسته به اینکه نسخه ویندوز مورد استفاده 32 بیتی یا 64 بیتی است نسخه مناسب msys2 را دانلود کنید.
ویندوز 32 بیتی: فایلی که اسم آن شامل عبارت i686 است.
ویندوز 64 بیتی: فایلی که اسم آن شامل عبارت x86_64 است.
نکته: برای تعیین 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوز در کنترل پنل بر روی آی system دابل کلیک کنید. در قسمت system جلوی گزینه system type نوع سیستم عامل مشخص شده است.
2- . . .

پردازش تصویر دیجیتال

 
پردازش تصویر دیجیتال
پردازش تصویر دیجیتال1 دانش جدیدی است که سابقه آن به پس از اختراع رایانه های دیجیتال باز می گردد با این حال این علم نوپا در چند دهه اخیر از هر دو جنبه نظری و عملی پیشرفت های چشمگیری داشته است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
130

حجم
4 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
پردازش تصویر

توضیحات کامل
پردازش تصویر دیجیتال
 
پردازش تصویر دیجیتال[1] دانش جدیدی است که سابقه آن به پس از اختراع رایانه های دیجیتال باز می گردد . با این حال ای . . .

آموزش انتقال تصوير هايلوك

پس از نصب دوربین مداربسته هایلوك، مواقعی پیش می آید كه شما در محل حضور ندارید و نمی توانید از طریق مانیتور و یا دستگاه ضبط تصاویر را مشاهده كنید. این مشكل به طور كامل با استفاده از نرم افزار انتقال تصویر هایلوك با نام HILOOKVISION برطرف می شود. در این مقاله قصد داریم تا نحوه انتقال تصویر دوربین مداربسته هایلوك در دستگاه DVR و NVR هایلوك را به شكل عملی توضیح دهیم. با استفاده از نرم افزار HILOOKVISION شما در هر نقطه ای كه هستید می توانید تصاوی . . .

keyboard_arrow_up