پارسی خوان

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به پارسی خوان بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
لازم به ذکر است پارسی خوان هیچ مسئولیتی در قبال محتوی منتشر شده در وب سایت را ندارد و مسئولیت محتوی بر دوش وبلاگ منتشر کننده آن مطلب میباشد!
لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه محتوی مجرمانه از طریق بخش ثبت شکایات به ما در جهت حذف آن کمک کنید.
هدف پارسی خوان این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

godaddy gocentral how to

دامنه چیست؟ چه تفاوتی در وبلاگ من دارد؟

What Difference Does It Make To My Blog
هنگام راه اندازی وبلاگ خود باید تصمیم بگیرید که نام دامنه (URL) چیست و میزبان وب سایت خود هستید .
به عبارت ساده ، نام دامنه یا URL وب سایت شما همان چیزی است که افراد برای دستیابی به وب سایت شما در مرورگر خود تایپ می کنند ، و جایی که میزبان وب سایت خود هستید مکانی است که تمام اطلاعات شما (صفحات وب ، عکس ها ، فیلم ها و غیره) در آن قرار خواهد گرفت. ذخیره شده و نمایش داده شده برای کل جهان. در جایی که صفحات وب خود را بارگذاری می کنید . . .

انتخاب و ثبت و خرید دامنه مناسب برای وبلاگ یا وب سایت

Picking the Right Domain Name Registrar for Your Blog or Website
نام دامنه شما را در اینترنت با مشتری و چشم انداز شما مشخص می کند. گفتنی نیست که یک نام دامنه عالی اولین قدم به سمت یک وب سایت عالی است زیرا یک نام دامنه خوب به بازدید کنندگان شما می گوید دقیقا چه کسی هستید و در بعضی موارد دقیقاً همان کاری که انجام می دهید. با این گفته شما باید مدتی را صرف طوفان مغزی کنید تا نام خوبی برای وب سایت خود داشته باشید و مطمئن شوید که با بهترین انتخاب ممکن پیش می روید.
شما می خواهید . . .

6 نکته برای دستیابی به یک دامنه عالی و معامله عالی

How To Buy a Great (Cheap) Domain Name
6 Tips to Getting a Great Domain and a Great Deal
نحوه خرید نام دامنه عالی (ارزان)
مکانهای زیادی برای خرید نام دامنه ارزان وجود دارد. و در حالی که اکثر فروشندگان معتبر هستند ، در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه می خواهید دامنه خود را با چه کسی ثبت کنید ، نکات کلیدی وجود دارد که باید در خاطر داشته باشید . شما می توانید برخی از ارزانترین رجیسترهای دامنه توصیه شده ما را  اینجا ببینید .
در نظر داشته باشید ، لازم نیست وب سایت خود را در همان محل . . .

درباره انواع دامنه ها چه باید دانست ؟

Why You Should Host a Wordpress Blog on Your Own Domain
 
شما ممکن است قبلاً از پلتفرم های بلاگ نویسی رایگان برای دستیابی به برخی یا همه اهداف آنلاین خود استفاده می کنید ، و این عالی است. از این گذشته ، حضور آنلاین بهتر از نداشتن هیچ چیز است.
در کوتاه مدت و میان مدت ، "برون سپاری" میزبانی مطالب شما در یک بستر آزاد یک اقدام معقول به نظر می رسد. از همه گذشته ، چه کسی می خواهد با دردسرهای فنی مقابله کند ، هنگامی که تنها کاری که می خواهید انجام دهید نوشتن ، اشتراک گذاری مط . . .

keyboard_arrow_up