پارسی خوان

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به پارسی خوان بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
لازم به ذکر است پارسی خوان هیچ مسئولیتی در قبال محتوی منتشر شده در وب سایت را ندارد و مسئولیت محتوی بر دوش وبلاگ منتشر کننده آن مطلب میباشد!
لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه محتوی مجرمانه از طریق بخش ثبت شکایات به ما در جهت حذف آن کمک کنید.
هدف پارسی خوان این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

عغمگین با متن

بهترین شاددی و نشاط را از آن خود کن

 
زندگی بدون هدف ، شادی را از انسان می گیرد
بعضی ها انگار به صورت ذاتی شاد و سرزنده هستند و بعضی دیگر نیز به نظر می رسد که به قول معروف، نافشان را با غم و دلمردگی بریده اند! افراد غمگین تصور می کنند که شاد بودن باید در ژنشان باشد و مسئله شاد زندگی کردن، مهارتی نیست که آن را بیاموزند و بتوانند خودشان را تغییر دهند. بهتر است بدانید برخلاف نظر این عده، ما انسان ها تنها موجوداتی هستیم که می توانیم تصمیم بگیریم زندگی شادی داشته باشیم یا زندگی مان . . .

اشک

اشک یعنی دوباره داره بارون میاد ولی بازم تو نیستی که7 پشت ویلچرم رو بگیری و با هم زیر بارون قدم بزنیم،اشک یعنی من بی تو نابودم،اشک یعنی منو عکساتو آهنگ غمگین،اشک یعنی چشمم خشک شد به در برگرد . . .

زمستان بود وبرفی سخت وسوزی سرد.در میان شعله ی زرد بخاری گویی دل من میسوزد.شاید این قطره سردکه ز میان آسمانبر سر پنجره ای خشک فرو می افتداشک لرزان من است.شاید آن چلچله ی غم زده ی روی درختیا که این گنجشکک سرما زدهدل غمگین من است.چه میداند کسی؟شاید این سرمایی طاقت فرسای شهریا نگاه محزون آسمانشایدم این سکوت مرگ بار خیابانانعکاس آه من است.  . . .

متن هاي غمگين و عاشقانه

متن و جمله های غمگین و گریه آور + جمله های کوتاه گریه دار + متن های زیبای غمگین برای همسر و عشق زندگیجملات غمگینتکرار مسواک زدن در همه شبها ، دندانها را سفید میکندو تکرار خاطرات در همه شبها ،موها رامجموعه ای از جملات تنهایی و غمناکبه مانند شیشه شکستنم آسان بودولی….دیگر به من دست نزن این بار زخمیت خواهم کردمتن های غمگینمن هر روز تلاش می کنم که در خاطرم بماندو تو هر روز تلاش می کنی که فراموش کنیچه بلاتکلیفند خاطراتمانغمگیننه اینکه حرفی نبا . . .

امر به معروف و نهي از منکر را رها مکنيد

امر به معروف و نهی از منکر را رها مکنید که در آن صورت پلیدان بر شما حکومت خواهند کرد و هر چه دعا کنید مستجاب نخواهد شد.از شرایط درستىِ روزه، دادن زكات - یعنى فطریه است هم‌ چنان كه تمامیت نماز به صلوات فرستادن بر پیامبر صلى الله علیه وآله مى ‌‏باش چه، اگر كسى روزه بگیرد و عمداً فطریه ندهد، روزه‌‏ اش بى ‏‌فایده است.هیچ عید فطر و قربانی نیست، مگر آن كه با آمدن آن غم و اندوه آل محمد صلی الله علیه و آله تجدید مى‌‏ شود. راوى گفت: چرا د . . .

خفته در خاک کسي.

در بیابانی دور که نروید جز خار که نتوفد جز باد که نخیزد جز مرگ که نجنبد نفسی از نفسی خفته در خاک کسی زیر یک سنگ کبود در دل خاک سیاه میدرخشد دو نگاه که بناکامی ازین محنت گاه کرده افسانه هستی کوتاه باز می خندد مهر باز می تابد ماه باز هم قافله سالار وجود سوی صحرای عدم پوید راه با دلی خسته و غمگین -همه سال- دور ازین جوش و خروش میروم جانب آن دشت خموش تا دهم بوسه بر آن سنگ کبود تا کشم چهره بر آن خاک سیاه وندر این راه دراز میچکد بر رخ من اشک نیاز میدود د . . .

سيد حميدرضا برقعي - غزل 61

 روی پیشانی بختم خط به خط چین دیده امبسکه خود را در دل آیینـــــه غمگین دیده اممـو سپیدم مـو سپیدم مـــوسپیدم مــو سپیدگرگ باران دیده هستم، برف سنگین دیده امآه یک چشمم زلیخا آن یکی یعقوب شدحال یوسف را ببینـــم با کدامین دیده ام؟آشنا هستی به چشمم صبر کن، قدری بخندیادم آمـد، مـن تـــــورا روز نخستین دیـــــده امبیستون دیشب به چشمم جاده ای هموار بودابن سیرین را خبــــر کن، خواب شیرین دیده ام . . .

و باز هم.دلیلت هرچه می خواهد باشد،باشد.اولین بار من توجیه کردم غیبتت را.بارها و بارها و بارها گفتم بالاخره می آید.می آید.می آید.آمدی! آن هم چه آمدنی!آن روزها،لحظه ای بهتر از حضورت نبود.حالا نمی دانم این بار را چه می کنی.چگونه جواب دست هایی را که حالا می لرزد برای نوشتن میدهی؟.چگونه جواب دل ترک برداشته امم را می دهی؟.باشد.تو هرچه بگویی،قبول.اصلا بیا و بازهم برو.بازهم.بازهم.من مشکلی ندارم.همانطور که این بار توجیهت کردم،برای بار ه . . .

آهنگ جديد سيامك عباسي بنام بگو يادته منو

دانلود آهنگ جدید سیامك عباسی بنام بگو یادته منو
دسته بندی : آهنگ غمگین, تك آهنگ تاریخ : ۲۰ام آذر, ۱۳۹۶
 
دانلودآهنگ های جدید پاپ وسنتی . . .

عکس زمستان

عکس پروفایل زمستانیبا زیباترین عکس پروفایل زمستانی دخترانه + عکس پروفایل زمستانی عاشقانه و  زیبا از بخش عکسهای پروفایل سایت کد تو با شما هستیم.عکس پروفایل زمستانی دخترانهبسم الله الرحمن الرحیمیک کولاک به وسعت تاریخ امروزعکس پروفایل زمستانی عاشقانهسر بی تابی باران داردعکس پروفایل زمستانی این زمستان را نبین‌ ما هم عیدی داشتیمعکس پروفایل - عکس پروفایل خاص - عکس - تصویر پروفایل -& . . .

مرحبا اي پيک مشتاقان بده پيغام دوست

کلیک کنید روزی پسر غمگین نزد درختی خوشحال رفت و گفت: من پول لازم دارم!درخت گفت: من پول ندارم ولی سیب دارم. اگر می خواهی می توانی تمام سیب های درخت را چیده و به بازار ببری و بفروشی تا پول بدست آوری.آن وقت پسر تمام سیب های درخت را چید و برای فروش برد.هنگامی که پسر بزرگ شد، تمام پولهایش را خرج کرد و به نزد درخت بازگشت و گفت می خواهم یک خانه بسازم ولی پول کافی ندارم که چوب تهیه کنم.درخت گفت: شاخه های درخت را قطع کن. آنها را ببر و خانه ای بساز.و آ . . .

راهنماي جامع جراحي پلک ، افتادگي پلک و ليفت ابرو

افتادگی پلک ها در هر سنی ممکن است سبب شود آدمی که سرحال است خسته به نظر برسد و آدمی که شاد است غمگین یا حتی عصبانی جلوه کند.ادامه دارد رای کسب اطلاعات کامل تر در زمینه جراحی پلک و جراحی پلک در تهران و شهرستان ها و لیفت ابرو و تمام انواع جراحی زیبایی به وب سایت مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک ایران مراجعه نماییدhttp://jarahezibai.irhttp://jarahezibai.ir/fa/ج?%.9?ک . . .

2

ما آدمها هم خیلی فراموشکار شدیما . کلا چیزهای ساده و معمول رو هم گاهی خیلی زود از یاد میبریم (شایدم من فقط اینجوریم)تند تند در حال نوشتن روی کاغذ سفیدم که به یکباره کلمات کمرنگ میشن سعی میکنم با فشار خودکار روی کاغذ کلمات پررنگ کنم اما تلاشم بی فایده است و دیگه چیزی پیدا نیس  ،،، تازه اونجاست که نگاهی به خودکار توی دستم میکنم و میبینم که رنگش پریده،، و یادم میفته که خودکارها عمرشون محدوده و تا زمانی که جوهر دارند زنده اند و به کلمات روی کاغ . . .

براي بانوي خانه ام

تقدیم به بانوی بزرگوارِ خانه‌ام که بارِ سنگینِ سختی‌های زندگی‌ام همیشه روی شانه‌های صبورش بوده است:پشتِ فرمانم و دلم با توست، شهر لبریز از ترافیک استحسّ و حالم به قولِ غربی‌ها، اصطلاحاً کمی رمانتیک استچند روزیست غرق در فکری، من حواسم به توست، می‌دانمآسمانِ دلِ پرِ از رازت، گاه پُر نور و گاه تاریک استمی‌رسد کارِ دل به جایی که، گاه احساس می‌کند دیگرجای انگشت روی ماشه و بعد.، آری انگار وقتِ شلیک استآدمیزاد عادتش این است، . . .

آخرين پست سال 97

                                      بنام آنكه هستی شیدای اوستاین شنبه آخرین شنبه ی سال 1397 هجری شمسی ست و سال نو در پیشه.در این سال و این روزها چقدر دلم گرفت و میگیره زندگی سخت شده شیاطین در راسند و مردم قربانی. چی می تونم بگم بجز اینكه سالی كه گذشت برای ما مردمی كه داخل ایرانیم سال خوبی نبود.خدا بخیر كنه و عید زمانی ست كه نه فقیری باشه ونه مردی خجالت زده ی خانوادش و نه زندانی ای باشه و نه مقروضی وجود داشته باشه و نه كودك كاری باشه و نه زن بی سرپرست یا . . .

انسان شناسي سايکولوژيست ها (5): فروم

 انسان شناسی سایکولوژیست ها (5): فروماریک فرومفروم معتقد بود انسان گرایشی فطری به رشد و نمو و تحقق بخشیدن به توانش را دارد. این تکلیف اصلی انسان و هدف نهایی و ضروری او در زندگی است. ناتوانی در تبدیل شدن به آنچه توان شدنش را دارد، ناتوانی در دستیابی به گرایش خلاق، موجب ناخشنودی و بیماری روانی می­ شود. به اعتقاد وی داشتن هویت به عنوان فردی بی­ همتا و یگانه، نیاز بنیادی انسان است. وی انسان به صورت ذاتی خوب یا بد تلقی نمی­ کرد، بلکه معتقد بو . . .

اس ام اس گريه آور و غمگين

جمله های غمگین قلبی خاکی داشتم ، آدما خیسش کردندگِل شد ، بازی کردند ، خشک شد ، خسته شدنند شکستند ، خاک شد ، پا رویش گذاشتند ، رد شدند… جمله های غمگین و گریه آور جای زخم هاتون رو به دوستان صمیمی تون هم نشون ندین چون فقط کسی می‌تونه به اون زخم لگد بزنه که جاشو بلده! جمله های غمگین در زندگی خود هیچ وقت چهارچیز را نشکنید اعتماد قول ارتباط قلبشکسته شدن آنها صدایی ندارند ولی دردناک است  جملات عاشقانه خدایا ب . . .

چه کساني به تاتو زدن علاقمندي نشان ميدهند

چه کسانی به تاتو زدن علاقمندی نشان میدهندخیلی‌ها فقط برای اینکه خودی نشان بدهند، این کار را انجام می‌دهند و تعریف می‌کند که بچه‌های جنوبشهر بیشتر به دلیل کمبودهایی که در زندگی‌های شان دارند، اشعار غمگین می‌نویسند یا طرح‌های خیلی بزرگرا انتخاب می‌کنند، انگار دردی که سوزن برای‌شان به وجود می‌آورد، آرام‌شان می‌کند. اما بچه‌های بالا شهر و بهاصلاح مایه‌دار، بیشتر طرح‌های حجمی و عجیب را می‌پسندند و شاید بت . . .

چرا ما بايد مدارس شاد داشته باشيم ؟

مدارس ، تامین کننده ی نیروی کیفی جامعه اند نه فقط تامین کننده ی تعداد زیادی نیروی انسانی که به عنوان تحصیل کرده ، روانه جامعه می شوند . پس شناسایی و ایجاد زمینه برای رشد خصایل ممتاز بشری ، اولین دغدغه ی دستاندرکاران تعلیم و تربیت در فعالیت های علمی یا  فرهنگی است که باید با تمام وجود ، خود را وقف ایفای این وظایف سنگین کنند .نشاط و شادابی در مدرسه باعث رشد و تکامل همه ی ابعاد وجودی یک دانش آموز در بعد جسمانی ، شناختی ، عاطفی ، اخلاقی و معنوی م . . .

او خواهد امد

ای منتظر، غمگین مباش قدری تحمل بیشتر، امام زمان(عج) خواهد آمد و حضورش تسلاى دل یاس‏هاى كبود خواهد بود.همه در انتظار توایم، بیا كه عشاق زیر سقف خیمه اسلام در میان شقایق و آلاله، با صفا و بی ریا، همچون آب در پی چشمه سار نورانی ولایت، حدیث «عجل علی ظهورك» را تلاوت می‌كنند، بیا و با طلوعت جهان را در حیرت نور بیفشان، بیا و سقف خیمه انتظار را بشكاف و دریچه‌های ملكوتی دیدار را برایمان بگشای.ما پیروان راه هزاران ساله انبیا هستیم و به عهد ا . . .

آيا ماساژ در بهبود افسردگي موثر است

افسردگی در هر نقطه از زندگی در بزرگسالان ، از هر 10 آمریکایی 1 نفر را تحت تأثیر قرار می دهد. بسیاری از افراد مبتلا به افسردگی برای خدمات ماساژ درمانی مراجعه می کنند. به عنوان درمانگر ، ما اغلب تصور نمی كنیم كه مشتری تا زمانی كه آنها را بشكند و آن را از دست بدهد رنج می برد ، رنج می برد و ناگهان درگیر بحران عاطفی هستیم. علائم افسردگی علائم افسردگی بسیار متفاوت است و شامل احساس غم ، تحریک پذیری و تنش ، کاهش علاقه یا لذت در فعالیت ها یا سرگرمی ها ، از . . .

نگران مسئوليت نباشيد؛ آن را با بيمه مسئوليت ايران سهيم شويد

بیمه مسئولیت ایرانخلاصه:هر کسی که در جامعه ای زندگی می کند، به خاطر روابط اجتماعی و وظایف شغلی، ممکن است به دیگران به طور غیرعمد و به شکل حادثه، صدمه بزند یا خسارت وارد کند؛ در این صورت بیمه مسئولیت کلیه ی خسارات وارده را می پردازد.در اینجا قرار است با بیمه مسئولیت ایران به عنوان یکی از بیمه گران پیشرو و تسهیل گر در این زمینه آشنا شویم. ?کاری که بیمه مسئولیت انجام می دهد این است که در مقابل دریافت هزینه ای اندک، شرکت بیمه را در مسئولیت شما ش . . .

شناخت احساسات در کودکان

کودکان نیز همانند بزرگسالان احساسات پیچیده ای را تجربه می کنند. آنها ناامید، هیجان زده، عصبی، غمگین، وحشت زده، نگران و خجالت زده می شوند. کودکان معمولا برای بیان احساساتشان صحبت نمی کنند در عوض احساسات خود را به روش های دیگر نشان می دهند. کودکان می توانند احساسات خود را از طریق حالات چهره، بدن و بازی هایشان نشان دهند. از لحظه به دنیا آمدن، کودکان شروع به یادگیری مهارت های عاطفی مورد نیاز برای شناسایی، بیان و مدیریت احساسات خود می کنند. آ . . .

زخمي عميق و ناگهان داري . !

بسم الله الرحمن الرحیم زیر شانه های نحیف ِ این نوزده سالگی ِ نیمه جان را مدت ها بود که گرفته بودم . گرفته بودمش ، درست جایی میان زمین و آسمان ، جایی میانه ی سقوطی مهیب ، جایی درست همانگاه که دیگر رمقی به زانوان لرزانش نمانده بود ، جایی میانه ی رهایی مطلق بر فراز آسمان پرتگاهی عمیق . سنگینی تمام نوزده سال ِ تنهاییش را به دوش می کشیدم ، سنگینی بار روی دوشم ، سنگینی ِ حیاتی بود که باید به او هدیه می کردم . خودم خمیده قامت ، ناتوان و بار ا . . .

سرمايه داري از منتقد احساسات, به مروج آن بدل شده است

 هیچ شکی نیست که هم? افراد به دنبال شادی هستند تنها مشکل این است که بفهمیم شادبودن شامل چه چیزهایی است, مسئله ای که اندیشمندان اخلاق هیچ گاه روی آن به توافق نرسیده و نخواهند رسیدهیچ شکی نیست که هم? افراد به دنبال شادی هستند. تنها مشکل این است که بفهمیم شادبودن شامل چه چیزهایی است، مسئله ای که اندیشمندان اخلاق هیچ گاه روی آن به توافق نرسیده و نخواهند رسید. آیا شادی احساسی کاملاً ذهنی است؟ یا می توان به شکلی آن را اندازه گرفت؟ می شود کسی بد . . .

پیشنهاد به مشاوران، مربیان پرورشی درباره مدرسه شاد

۱-معرفی الگوهای مناسب علمی، ورزشی، فرهنگی به دانش آموزان۲-توجه به بهداشت روانی و جسمی دانش آموزان۳-برگزاری جنگ خنده در مراسم صبحگاهی یا اعیاد که با گفتن لطیفه های مناسب و اخلاقی باعث ایجاد شور و نشاط و تخلیه هیجانی می شود.۴-ایجاد تابلوی اعلانات تحت عنوان ایستگاه خنده که شامل شعرهای شادی آفرین و لطیفه های مناسب می باشد.۵- استفاده از پیام های بهداشتی شاد در تابلوی اعلانات۶- برگزاری جشن ها به مناسبت های مختلف۷- برگزاری جنگ شادی خانوادگی در مدر . . .

پیشنهاد به مشاوران، مربیان پرورشی درباره مدرسه شاد

۱-معرفی الگوهای مناسب علمی، ورزشی، فرهنگی به دانش آموزان۲-توجه به بهداشت روانی و جسمی دانش آموزان۳-برگزاری جنگ خنده در مراسم صبحگاهی یا اعیاد که با گفتن لطیفه های مناسب و اخلاقی باعث ایجاد شور و نشاط و تخلیه هیجانی می شود.۴-ایجاد تابلوی اعلانات تحت عنوان ایستگاه خنده که شامل شعرهای شادی آفرین و لطیفه های مناسب می باشد.۵- استفاده از پیام های بهداشتی شاد در تابلوی اعلانات۶- برگزاری جشن ها به مناسبت های مختلف۷- برگزاری جنگ شادی خانوادگی در مدر . . .

داستاني زيبا و خيلي پر مفهوم

بالاخره بعد از چند سال از آخر 21 شهریور با یه دختر مظلوم و معصوم و قد کوتاه آشنا شدم . اونقدر دوستش داشتم که وقتی براش خواستگار اومده بود و من اول بخاطر مشکلات مالی و خانوادگی می دونستم نمی تونم فعلا بگیرمش جواب رد بهش دادم نتونستم دوریش رو تحمل کنم یک ماه مونده به عقدش بهش گفتم که می خوامش . اما ای کاش می فهمیدم که جواب مثبتی که بهم داد از ته دل نبود بلکه از روی احساسات مقطعیش بود . احساسی که نیمی از اون در گرو اون یکی رقیب بود . رقیبی که بعد از بهم . . .

تاثير ورزش در سلامت خانواده

تاثیر ورزش در سلامت خانوادهحتما در مورد اهمیت و خوبی های ورزش بسیار شنیده اید می دانید که ورزش کردن چه ویزگی ها خوب و مثبتی دارد، جدا از همه این موارد و نکات مثبت در این مقاله مجله بدنسازی ما سعی کرده تا به صورت کامل در مورد مبحث ورزش و ارتباط آن با سلامت خانواده و جامعه به شما عزیزان اطلاعاتی نایاب دهیم.یکی از نکات مثبت ورزش و فواید آن می توان به تاثیر مثبت آن بر سلامتی و تندرستی خانواده و جامعه توصیف کرد، ورزش یعنی کلیه فعالیت هایی که مستم . . .

keyboard_arrow_up