پارسی خوان

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به پارسی خوان بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
لازم به ذکر است پارسی خوان هیچ مسئولیتی در قبال محتوی منتشر شده در وب سایت را ندارد و مسئولیت محتوی بر دوش وبلاگ منتشر کننده آن مطلب میباشد!
لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه محتوی مجرمانه از طریق بخش ثبت شکایات به ما در جهت حذف آن کمک کنید.
هدف پارسی خوان این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

آسمجازی آران

گالری مبل آرسام

✅ #گالری #مبل_آرسام جهت رفاه حال همشهریان محترم و در راستای خدمت رسانی در امر #تسهیل #خرید #چوبی_های #جهیزیه ، #فروش انواع مبلمان راحتی،کلاسیک، سلطنتی وکلیه ی مومات چوبی جهیزیه را در #اقساط_بلندمدت ((#36_ماهه)) و بدون هیچ گونه محدودیت(#عدم نیاز به چک)آغاز کرده است.همچنین برای خانواده های محترم #نیروهای_مسلح و #فرهنگیان_محترم ( شاغل و بازنشسته) ؛ شرایط خاص و ویژه ای را در نظر گرفته ایم.
#آدرس: آران و بیدگل ، میدان آزادگان،ابتدای بلوار آیت اله عامل . . .

تور کوير ايران

با نزدیک شدن به سرمای زمستان سفر به جنگل و کوهستان کمتر شده و مردم بیشتر راغب به سفر به مناطق گرمسیر هستند. بهترین نقاط برای سفر در این شرایط کویر ها هستند که به نسبت نقاط دیگر گرم‌ترند. اما سفر به کویر کمی با سفر به نقاط دیگر فرق دارد چرا که کم تجربگی در این سفر و بلد نبودن را می‌تواند خطرناک باشد پس بهتر است اولین بار با تور های گردشگری به کویر سفر کرد.اما سفر به کجا و کدام کویر؟ نزدیک‌ترین کویرها به تهران در ادامه امده است.1. کو . . .

تور کویر

بهترین نقاط کویری ایران برای سفر کجاست؟ نزدیک‌ترین و بهترین کویرهای در دسترس از نظر امکانات، زیبایی و امنیت کدامند؟ برای رفتن به کویر چه چیزهایی لازم است؟
با نزدیک شدن به سرمای زمستان سفر به جنگل و کوهستان کمتر شده و مردم بیشتر راغب به سفر به مناطق گرمسیر هستند. بهترین نقاط برای سفر در این شرایط کویر ها هستند که به نسبت نقاط دیگر گرم‌ترند. اما سفر به کویر کمی با سفر به نقاط دیگر فرق دارد چرا که کم تجربگی در این سفر و بلد نبودن را می‌تواند خ . . .

خرید فرش – تاریخچه فرش و تعریف شانه و تراکم :

تاریخچهفرش: انسان ها این فرآورده را به عامل حفاظت از جان خود در برابر سوز و سرما و جانوران مو جود در زیر خاک به جای به کارگیری از حصیرها و برگ درخت نخل ابتکار کردند .
قالیبا به عبارتی فرش محصولی میباشد که از بافته شدن گونه های نخ و یا الیاف با یکدیگر ساخت گردیده و معمولا به عنوان پوششی برای اشکال سطح ها استفاده می شود،این کالا با گره زدن اشکال نخ ها به وجود می آید و به خاطر محصول نخ های آن دارنده پرزهای متعددی است،اولین فرش ها از نوع نمد و از مال . . .

مقصد هاي عالي براي بيابان گردي در ايران

مقصد های عالی برای بیابان گردی در ایران بیابان گردی هم لذت خاص خودش را دارد و هم اکنون افراد بسیاری زیادی برای دیدن کویرهای زیبا و استفاده از آرامش خاص آن اقدام می کنند. «هر کس یک بار مسحور افسون کویر شود، تا پایان عمر رهایش نخواهدکرد.» این جمله معروف را دکتر «آلفونس گابریل»- جغرافیدان و جهانگرد فقید اتریشی- گفته است. او سفرهایی به کویرهای ایران داشته و معروف ترین سفرنامه اش، با عنوان «عبور از صحاری ایارن» به چاپ ر . . .

keyboard_arrow_up